موفقیت حاصل زنجیره ای از تلاش هاست

1399/10/18 10:37:18
13

    مدیرعامل پاکسان با اشاره به رکوردشکنی های سال مالی 2020؛

موفقیت حاصل زنجیره ای از تلاش هاست که همه در آن سهیم هستند

 

با توجه به خاتمه سال مالی شرکت پاکسان، جلسه تقدیر از زحمات کارکنان این مجموعه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، ضمن تسلیت سالگرد شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی گفت: برای حاج قاسم سلیمانی و سلیمانی ها، مرگی به جز شهادت زیبنده نیست، قامت رعنای چنین عبد صالحی، خلعت زیبای شهادت را می طلبید، شهادت او زندگی ساز شد و میلیون ها ایرانی و عراقی در باشکوه ترین تشییع جنازه، پیکرش را بدرقه کردند.

وی در خصوص انتقام خون شهید سلیمانی ابراز امیدواری کرد و افزود: فرمان دهندگان به شهادت حاج قاسم، سخت اشتباه کردند؛ چرا که سردار سلیمانی بر قلب ها حکومت می کرد. او سردار دل ها بود و کسی که بر دل ها حکمرانی کند، جاودان روزگاران است. این داغی که در دل ها وجود دارد شاید تنها با انتقام سختی که از مسببین و عوامل این جنایت گرفته می شود، اندکی فروکش کند.

در ادامه این جلسه مدیر عامل شرکت پاکسان درگذشت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت و فقدان این عالم گرانقدر را ضایعه ای برای اسلام و ایران معرفی کرد.

 

سال مالی موفقی را پشت سر گذاشتیم

مدیر عامل پاکسان با اشاره به رکوردشکنی های رخ داده در سال مالی منتهی به 99/09/30 یادآورشد: خوشبختانه در سال مالی گذشته توانستیم به کمک همه شما مدیران و تمام همکارانی که در این مجموعه مشغول به کار هستند سال مالی موفقی را پشت سر گذاشته و رکوردهای خوبی را در تولید و فروش به ثبت برسانیم. این موفقیت حاصل زنجیره ای از تلاش هاست که همه در آن سهیم هستند. من این دستاوردها را به همه همکارانم تبریک می گویم و امیدوارم این روند مقدمه ای برای موفقیت در سال مالی جاری باشد.

مدیر عامل پاکسان این مجموعه را «نگین انگشتر صنعت شوینده کشور» معرفی کرد و افزود: امیدوارم این شرکت بتواند آن گونه که باید بدرخشد و به موفقیتی بیش از پیش دست یابد.

 

تقدیر از میلاد شمس، عضو هیئت مدیره و معاونت فروش سابق

 

تقدیر از عضو هیئت مدیره و معاونت فروش سابق

بقائی در بخش دیگری از سخنان خود از میلاد شمس که پیش از این معاونت فروش شرکت پاکسان را بر عهده داشت نیز تقدیر و تشکر نمود و گفت: در دورانی که مهندس شمس در این مجموعه مشغول به کار بودند، واحد صادرات و فروش محصولات داخلی جهش خوبی را تجربه کرد.

وی در ادامه این جلسه، ضمن آرزوی موفقیت برای میلاد شمس در سمت جدید خود یادآور شد: پایان سال مالی زمان خوبی بود تا از زحمات ایشان که بیش از دو سال در این مجموعه مشغول به کار بودند، تشکر نماییم. امیدواریم در سمت جدید خود بتوانند توفیقات چشمگیری کسب نموده و در تعالی اقتصادی کشور تاثیرگذار باشند.

میلاد شمس در ادامه این جلسه، ضمن تشکر از دعوت به این جلسه گفت: آن چه که از من گفته شد لطف جناب بقائی و دوستان است. من در این مجموعه تجربیات زیادی کسب کردم و نام و یاد پاکسان چیزی نیست که از خاطر من برود.

وی به خاطرات خوبی که در پاکسان داشت اشاره کرد و افزود: چهره همکاران سابقم را که در این جلسه می بینم خاطرات خوبی برایم زنده می شود.

شمس ضمن تشکر از یکایک مدیران این مجموعه با بیان این که به شرکت پاکسان تعلق خاطر ویژه ای دارد افزود: برای مدیرعامل این مجموعه و تک تک مدیران آن آرزوی موفقیت دارم چرا که با موفقیت شماست که پاکسان به رشد و تعالی می رسد.

در پایان این جلسه از میلاد شمس با اهدا یادبودی تشکر و قدردانی به عمل آمد.


#

#
مدیر سایت
خط قرمز صنعت شوینده عدول از عشق به خط تولید است
به منظور تعامل و هم افزایی میان هلدینگ مدیریت صنعت شوینده و شرکت پاکسان جلسه‌ای با حضور امیر علی نعمت الهی، مدیر عامل و معاونین این هلدینگ و حسن بقائی
مشاهده
8 شرکت‌ صادرکننده ممتاز کشور معرفی شدند
بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات، مورخ 22 دی ماه سال جاری در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
مشاهده
پاکسان سبک زندگی جامعه را عوض کرده است
شرکت پاکسان برای سومین سال میزبان تیم کارشناسان ارزیاب جشنواره ملی صنعت سلامت محور بود.
مشاهده
پاکسان تنها صادرکننده ممتاز در صنعت شوینده کشور
در بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات، تندیس زرین این رویداد به شرکت پاکسان به عنوان صادرکننده ممتاز تعلق گرفت.
مشاهده
گروه توسعه صنایع بهشهر پنجاه ساله شد
مجید محسنی مجد، مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر، با پیامی سالگرد تاسیس این شرکت را تبریک گفت.
مشاهده
اندیشه‌های سردار سلیمانی را در سنگر تولید دنبال می کنیم
برای جلوگیری از تلاش دشمن برای ضربه زدن به اقتدار ایران اسلامی از راه مسائل اقتصادی، ما باید اقتصادی قوی بسازیم که نظام ما را در قبال این تکان‌ها استو
مشاهده